Kingi lilleline unenägu!
Saada magusad tervitused käsitööhõrgutistega
Päeva kimp
värsketest suveõitest
Telli

Leia sobiv kingitus

Toetame väikekasvatajaid

Pakume lilli Eesti kasvatajatelt, kes on oma tööle 100% pühendunud ja annavad endast alati parima, et nende lillede kvaliteet oleks esmaklassiline.

Eesti lillede hooajaline kättesaadavus võib väikeste mahtude tõttu olla piiratud, aga see, mis kasvuhoonest sinuni jõuab, on eriliselt ilus.

Lillekasvatajad ja floristid on väga rõõmsad, kui teed oma valiku just siin lehel!

Väikekasvatajate lilled


Meie tippfloristid täidavad sinu tellimuse suure pühendumusega
Miljon naeratust

Interflora Eesti on pakkunud kõrgekvaliteedilist lillede ja kingituste saatmise kullerteenust juba üle 30 aasta.

Personaalne lähenemine

Iga Interflora lillekimp on kohalikus lillepoes käsitööna valminud ja tellimust täitnud floristi poolt lillede saajale üle antud.

Kvaliteetseimad lilled

Meie kimbud on alati valmistatud parimatest ning värsketest lilledest, et kimp rõõmustaks saajat kauem.

Deluxe erikollektsioon

Fleurop-Interflora rahvusvaheliselt tunnustatud Deluxe erikollektsiooni lilleseaded on valmistatud ainult Eesti auhinnatud meisterfloristide poolt ja saabuvad luksuslikult pakendatult.

Deluxe toodete tellimusega kaasneb floristi personaalne lillekuller ja eriline tähelepanu. Deluxe seeriast on võimalik valida roosikimpe, pruudikimpe, lilledest valmistatud ehteid ja matusepärgi.

Vaata lähemalt

Interflora lillekuller Tallinnas ja kõikjal üle Eesti

Kohaliku floristi poolt pühendumusega valmistatud säravad lillekimbud

Saame uhkusega pakkuda oma klientidele Eesti parimate floristide poolt hoolikalt valmistatud ja usaldusväärselt kohale toimetatud kimpe ja lilleseadeid.

Iga Interflora lillekimp on kohalikus lillepoes käsitööna valminud ja tellimust täitnud floristi poolt vastutustundega üle antud lillede saajale. Värsked lilled koos koolitatud floristi antud soovituste ja personaalse teenindusega on Interflora kvaliteedimärk rohkem kui 150 riigis üle maailma!

Interflora lillekimbud on imepärased kingitused

Fleurop-Interflora rahvusvaheliselt tunnustatud Deluxe erikollektsiooni lilleseaded on valmistatud ainult Eesti auhinnatud meisterfloristide poolt ja saabuvad luksuslikult pakendatult.

Deluxe toodete tellimusega kaasneb floristi personaalne lillekuller ja eriline tähelepanu. Deluxe seeriast on võimalik valida roosikimpe, pruudikimpe, lilledest valmistatud ehteid ja matusepärgi.

Telli lilled kulleriga samaks päevaks

Interflora Eesti on pakkunud kõrgekvaliteedilist lillede ja kingituste saatmise kullerteenust juba üle 30 aasta.

Floristide armastusega valmistatud lillekimbud on selle ajaga võlunud meie klientide nägudele rohkem kui miljon naeratust. Lillede saatmine Tallinnas, üle kogu Eesti ja üle maailma on Interfloraga väga lihtne – telli lilled online’s oma lauaarvutis, tahvelarvutis või nutitelefonis.

Kui soovid tellida lilled samaks päevaks siis sisesta tellimus tööpäevadel enne 16.00-i või kella 12-ks laupäeviti ja sa võid olla kindel, et Interflora floristid toimetavad sinu saadetise kohale veel sellel samal päeval. Interflora lillepoodides töötab igapäevaselt kokku rohkem kui 400 floristi, kes katavad kõik Eesti maakonnad, vallad ja linnad. Suuremates linnades, nagu Tallinn, Tartu, Pärnu, Narva, Kohtla-Järve leiab meie lillepoode erinavates linnaosades.

Püsiklientidele alati parimad pakkumised

Interflora püsikliendid saavad sooduspakkumisi kasutada vähemalt kord igas kuus ja on eripakkumistest teavitatud alati enne teisi.

Kas otsid parimaid pakkumisi punastele roosidele, tulbikimpudele või lõikelilledele? Sõbrapäeval, Naistepäeval ja Emadepäeval saavad varajaste tellijate lillekimbud kohale toimetatud eelisjärjekorras.

Lillede saatmine erinevate sündmuste puhul

Pakume saatmiseks laias valikus lilleseadeid koju ja kontorisse.

Interfloraga saad sa tellida rõõmsaid sünnipäeva kimpe, südamlikke emadepäeva seadeid, luksuslikke sõbrapäeva roose, romantilisi naistepäeva tulbikimpe, värvilisi suvelilli koolilõpetajale, kaastundekimpe, matusepärgi ja palju rohkemgi.

Meie vitamiinikullerid ja veinispetsialistid toimetavad kohale kenasti pakendatud ja lilledega seotud puuviljakorve, gurmeekorve, kinkepakke, kondiitritooteid ja torte, kvaliteetveine ja ehtsaid Prantsuse shampanjasid. Lilledele saab alati lisaks tellida Raffaello ja Kalevi kommikarpe, Swarovski ehteid ja Martini Asti vahuveine. Jõuludeks ja kevadpühadeks valmistatud kollektsioonidest leiab kaunistatud jõulupuid, jõuluseadeid, jõulupärgasid, jõulutähti ja päikeselisi munadepüha korvikesi.

Saad olla kindel, et Interflora lillepoodide valikust leiad ideaalse kingituse kõigile oma kallitele inimestele. Meie e-poest saad tellida erinevaid lõikelilli – kas Sinu väljavalitud inimese lemmikuteks on Roosid, Nelgid, Tulbid, Gerberad, Krüsanteemid, Orhideed või hoopis Paradiisilinnulilled? Kui soovid sobivaid lilli ja kingitust otsida tähtpäevade järgi siis kliki otse Sünnipäeva, Abielu, Lapse sünni, Kaastunde või mõne teise olulise tähtpäeva kategooriale.